Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a Samsung...

Mennyibe kerül a Samsung S5230 La Fleur telefonra a komplett ház illetve a munkadíj?

Figyelt kérdés
Nem Budapesten, hanem vidéken?
2012. júl. 18. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyibe.De ehhez a házhoz nincs digitizer(érintőpanel).

Szóval vagy a régit kell átpakolni, vagy egy újat venni hozzá:


[link]


...És Kb 12-14 ezernél járunk, szállítási költséggel, szervizdíjat nem is számolva.Ennyiből egy komplett La Fleur S5230-ast vehetsz.

De lehet, hogy azzal is olcsóbban kijössz, ha hibás, nem működő La Fleur-t keresel a neten, alkatrésznek, és azt bevinnéd egy GSM boltba, hogy szedjék szét, és a működő telefonoddal pakolják össsze.De még lehet, hogy úgy is többe kerülne, mint venni egy működő S5230-ast.

5 ezer körül már lehet venni.Kb. csak maga a szervizdíj valahol itt lenne.

2012. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a házon van kívül egy kis hiba (lejött a festék, behorpadt egy picit), ezért szeretném a házat kicseréltetni rajta!
2012. júl. 18. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom még lehet azzal is olcsóbban jönnél ki, ha vennél egy használt, de jó állapotú S5230-ast.Amint linkeltem, a komplett ház + digitizer szállítási és szervizdíjjal közel lenne a 20 ezerhez.Egy használt S5230-ast 5 ezertől lehet venni.Gondold meg.
2012. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából az előlapon van a hiba, a hátlapja hibátlan.

Igazából ilyen szervizekben, telefonjavítóknál érdekelt volna az ár, hogy ők kb mennyiért tudják megcsinálni, hogy nekem nem kell beszerezni semmit hozzá.

2012. júl. 18. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem te szerzed be hozzá az alkatrészt, akkor ők fogják, ugyanennyiért, vagy többért, hogy nekik is legyen belőle profit.
2012. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!