Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik?

Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Mivel 2.1-es androidom van, google playről akartam letölteni az Instagramot. Minden jól kezdődött, a telefonom kompatibilis is, de amikor kiírta, hogy nemsokára elkezdni tölteni, nem történt semmi. gondoltam várok, hátha kell neki egy kis idő, de amikor már órák óta semmi nem történt kicsit mérges voltam. nem tudna valaki segíteni?:s mit tudnék csinálni? miért nem működik? htc telóm van!
2012. júl. 17. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Más appok letöltésénél is ezt csinálja, vagy csak az instagramnál?

Ha más appnál is, akkor beállítások-alkalmazások-alkalmazások kezelése-kiválasztod a "mind"-et a felső sávban, kikeresed a google play áruházat, majd törlöd az adatokat és a gyorsító tárat.Ha ez sem oldja meg, akkor más baja lesz.

2012. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!