Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Tütüszoknyásvizsla kérdése:

Mi a véleményetek a Sony Ericsson TXT ck13i mobilról?

Figyelt kérdés
Netes oldalakon kerestem, és szembejött velem, kis híján homlokon vert egy palacsintasütővel. Szimpatikus mobil, de telefonvásárlásnál már befürödtem azzal, hogy nem vettem figyelembe a kritikát az adott készülékről, szóval akinek van/volt, vagy ismerősének van ilyen telefonja, legyen kedves írjon már egy véleményt róla, hogy mennyire szereti, mennyire van megelégedve vele! Előre is köszi!
2012. júl. 16. 19:58
 1/4 kisvuk29 ***** válasza:
Nekem nincs,de segíteni szeretnék.Egyetlen nagy hibája az,hogy zárt a rendszere.Írni tökéletes.Ha szeretsz chat-elni akkor jó,de ha az a stílus kell inkább a black berry.A márka elég megbízható mivel SE.Remélem segítettem.
2012. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem ez van ,most készülök eladni. engem nem győzött meg a telefon ..

ami alapján választottam: wifi, qwerty, 3.2 MP-es kamera meg persze valami jómárka olcsón..

személyes hátrányok:billentyűzettel nem lehet ékezetet írni(vagy nem jöttem rá hogy kell), memóriakártya betételéhez és kivételéhez ki kell venni az akkumulátort, a telefonon a már elkészített fotót nagyon rosszul zoom-olja, van youtube az alkalmazásokba ami nekem nem jó (illetve egyszer működött mikor lent voltam a balatonnál, de ahogy hazatértem szintén semmi), a főmenüben ott van az Opera böngésző de meg sem lehet nyitni nálam ...

röviden ennyi.

2012. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek. lehet módosítok még az elképzelésen, igazából a walkman mobil a lényeg, mert elég messze lakom buszmegállótól, meg várostól, ésez napi kb 2 óra zenehallgatást jelent. ésezt nem mindegyik tolerálja.. köszi mégegyszer a segítséget.:)
2012. aug. 1. 23:54
 4/4 anonim válasza:

/Tartsd lenyomva a Sym-billentyűt meg amire ékezetet szeretnél!/

Jó kis telefon szeretem és meg vagyok vele elégedve!!

:)

2012. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!