Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Super Amoled vagy LED-es TFT...

Mathew555 kérdése:

Super Amoled vagy LED-es TFT kijelző?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2012. júl. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

2 közül Super Amoled de annak is az RBG változata.


Yupiter

2012. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:

Nah, megtaláltam a linket, amit kerestem, be fogom linkelni!


LED backlit, TFT-LCD, más LCD, tök mindegy, mind jobb technológia, mint az amoled. Szerintem ezt az egyik kérdésnél már megvitattuk. Google-zni kellett egy kicsit. Az amoled egyetlen előnye az alacsony energiafelvétel, hátránya egy egész lista van. Én személy szerint a Super LCD-ket tartom a legjobb kijelzőnek, bámulatos!


Nézd meg az amoledet bal oldalon. Láttál már te lila tengert, lila eget és vörös sziklát?


[link]


MINDENKINEK ajánlom figyelmébe, hogy nézze végig ezt a cikket:


[link]


A képeken jól látható, színek terén milyen csúnyán elbuknak az amoled kijelzők. Teljesen abszurd színvilág. Elég bizonyíték?

2012. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Ha valaki nem lenne benne biztos, a kicsi, nagyítható képeken bal oldalt az LCD, a nagyobb képeken pedig alul látható az LCD.
2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a linket, pont ilyen telóm volt, mármint Samu Wave II.

Ugyhogy tudok róla mesélni, és én is pont ezért vettem meg, de élőben valami hihetetlen, mennyire erősíti a színeket, és ezt nem pozitivumnak mondom... Nem olyan extra az, amilyennek kinéz, de egyébként nem rossz, csak színez mint az állat, persze szinerősitésre gondolok...

2012. júl. 16. 21:02
 5/7 A kérdező kommentje:

De ebbol azt szüröm le, h az amoled még attól is rosszabb, pedig drágább O.o

De nem a képernyő miatt adtam el, hanem a rendszer miatt /bada/, váltani akarok androidra :)

2012. júl. 16. 21:04
 6/7 YourDestiny ***** válasza:

Egyébként az amoled képe homályosabb is, de ezt csak akkor látod, ha van mivel összehasonlítani. Továbbá sokszor leírtam már, hogy a fehéren elég rondán jeleníti meg fekete alapon, és ezt az idegesítő pöttyösséget látom (bal oldal), ha alaposan megnézem:


[link]


Itt pedig jobb oldalt:


[link]


Félre ne értsen senki, nem nézem én semmibe ezeket a kijelzőket, de talán bizonyos gyártóknak nem kéne ennyire erőltetni. Ízlések különböznek, nekem nem jön be.

2012. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
*fehéret, mármint fehér szöveget fekete alapon, csak elírtam :)
2012. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!