Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem működik, hogy lehet...

Mért nem működik, hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam ùj telòt ès ràtöltöttem a Smurf village nevű játékot. Nem kapcsolòdik be a jàték, csak töltődik. Mit lehet tenni????

2012. júl. 16. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltődik, vagy tölt wifiről? Az apk általábn letölti a többi adatot wifiről.
2012. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Màr letöltöttem, és megjelenik az ikon, de ha a menüben ràkattintok, akkor nem jò
2012. júl. 17. 07:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg egy másik verziót..
2012. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Èpp az a gond, hogy nem talàlok màsik verziòt...

De te hasznàlod ezt a jàtèkot, ha igen akkor tudod addìg a narancssàrga lògòig megy...

2012. júl. 18. 08:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem játszom ezzel a játékkal, és igazad van én sem találok csak 1 verziót. Általában a verziók közt kell válogatni, de ez még a torrent oldalakon sincs fent..vannak fura dolgok, pl. a Fifa 12 a telómon csak úgy működik, ha kikapcsolom az adathálózatot, egy másik játék meg újraindítás után akart csak elindulni(ez soknál így van) töltés megállással még nem találkoztam, ha valamit találok írok.
2012. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!!
2012. júl. 19. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Működik? Mi volt a gond? :)
2012. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja nem nem nem működik... Csak köszi , hogy pegpròbàltàl segìteni..
2012. júl. 20. 06:58
 9/9 anonim válasza:
Ha nem hivatalos oldalról töltötted le lehet h hibásan jött le vagy vírus van benne és maga a telefon blokkolja.
2012. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!