Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 nem tudok videót...

Nokia 5800 nem tudok videót lejátszani netről?

Figyelt kérdés
Néznék a videán vagy más helyen videót és adobe flash playert kér, de nem tudom letölteni sehonnan. csak a youtube-ot tudom nézni. Mi lehet a baj?( meg tele van a memóriám de már szinte mindent letöröltem róla?)

2012. júl. 15. 20:11
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Ovi Store-ban keresd meg az Adobe-t, bár szerintem nem sokat fog segíteni. Alapból olyan régi és gyenge procija van, hogy a videónézegetés csak programokkal fog menni, mint pl. a youtube esetén (az ugyanis előre feltelepített cucc), ahogy írtad.
2012. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem okostelefonom van, a .sis fájlokkal nem tud mit kezdeni, de már rögtön az első flash playert le tudnám tölteni, amit a gugli kiad. Akkor Neked hogyhogy nem sikerül?
2012. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemtudom ... lehet el kellene egy szoftverfrissítés
2012. júl. 15. 23:30
 4/5 A kérdező kommentje:
de letölti, csak azt irja ki mikor telepiteném h "nem telepithetö bellsö allkalmazàs"
2012. júl. 16. 00:01
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

*#0000#


Itt nézd meg a szoftver verzióját. v60 a legújabb (de csak független készülékekre). Ezen a problémádon valószínűleg nem fog segíteni, de sok más dolgon javít.

2012. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!