Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy samsung...

Most vettem egy samsung galaxy ace-t és nem tudnátok segíteni, hogy alkalmazásokat hol tölthetnék le rá gépről?

Figyelt kérdés
Amint említettem most vettem szval semmi akalmazás nincs rajta de én szeretnék pl.zseblámpát,játékokat meg ilyesmi de nem tudok egy oldal nevet se...A készülékről nem szeretnék mert nincs wifi-nk vagyis van csak rossz és ugy gondoltam hogy a számítogépről töltöm és ugy teszem rá a mobilomra..Valaki?:)

2012. júl. 15. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs wifitek akkor a gépen hogy van net?Na mind1.Egyébként a play.google gépről is elérhető csak kell hozzá a gmail fiókod azzal bejelentkezel és azt töltesz le amit akarsz.Persze ki kell választanod a telefonodat és már is tölti lefelé persze a mobilodra.
2012. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na első/utolsó, ezt jól megmondtad.


1.Nincs wifi a kérdezőnél, és mégis hogy lehet net a gépén?Hány éves vagy te?Vezetékes netről hallottál már?Esetleg Modemről?

2.Ha a play.google-ön tölt le valamit, az az app csak akkor fog megérkezni a telóra, ha a telefonon aktív netkapcsolat lesz elérhető.


Kérdező: Neked PM-ben küldöm a Hasznos infókat.

2012. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!