Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 hálózatfelold...

Samsung Galaxy 3 hálózatfeloldást kér, miért? Ötletek?

Figyelt kérdés
Feleségemnek vásároltam 1.5 éve karácsonyra fenti készüléket a Vodánál, Vitamaxszeal. A vitamax kártya a fiamé lett, mert az asszonynak és nekem előfizus kártyánk van a Vodánál, tehát az került bele. Tegnap előtt a feleségem valamit meg akart nézni a neten, amikor is a teló lefagyott. Akku ki (más nem segített) majd be, kérte a PIN kódot, majd kéri, hogy adjuk meg a SIM hálózat feloldó kódot! A feleségem kártyáját mindjárt kipróbáltuk egy másik telóban, működik rendesen, a telefonjába betettük az én kártyámat, ugyanúgy kéri a feloldó kódot.... Felhívtam az ügyfélszolgálatot: a telefon nem került letiltásra. Az ügyfélszolgálatos körbekérdezte a Vodát, végül annyit tudott javasolni, hogy vigyem be a Samsung márkaszervízbe, de mivel nem budapesti vagyok, ezért egy Vodába kell eljuttatnom, és onnét megy a Samuhoz, ahol sw frissítést kap. Közben amúgy olvastam a neten, hogy más készülékek is belefutottak már ebbe (Samsungok), és az egyik fórumon azt írták, hogy a sw frissítés nem segített, de az ügyfélszolgálat megoldotta... Másik dolog, hogy a jótállási jegyen azt olvastam, hogy a készülékre 12 hó gari van, és ez kiegészül még 12 hó gyártói garival, DE a Samsung esetében csak akkor, ha LIVE-os a teló (pedig szerintem ez nem LIVE-os). Ebben az esetben gondolom nem csinálják meg gariban, mennyi lehet a javítás anyagi vonzata? Vagy, ha nem garis, akkor próbáljam meg inkább unlock-olni? Köszi a válaszokat előre is. Üdv.
2012. júl. 15. 10:13
 1/1 A kérdező kommentje:

UPDATE


Kb. negyed órája belehúztam Samsung Kies-sel a legfrisseb firmware-t (sose volt még frissítve). Sajna nem segített a problémán. Délután beviszem a Vodába, frissítek, ha lesz valami infó. Fórumokat néztem korábban is (magyar/angol), úgy látom, hogy a Samsung Galaxy sorozata küzd ezzel a problémával (az S széria és a Mini is érintett).

2012. júl. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!