Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson K320i telefonom...

Sony Ericsson K320i telefonom van, de nincs benne magyar nyelv. Hol tudok ilyet letölteni a netről és hogyan telepítem a mobilra?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 08:03
 1/4 anonim válasza:
Állítsd a telefon nyelvét automatára, és akkor a hálózatod nyelve (magyar) jelenik meg benne.
2008. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefon Németországban lett vásárolva. Alapból nincs benne magyar szoftver.
2008. máj. 5. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd el egy MOBILBOLTBA és ott telepítik neked a magyar nyelvet.Nem is olyan drága és én csak dinárba tudnám megmondani... =) (Asszem olyan 200 din)

Remélem tudtam segíteni

2008. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A google-n írd be és töltsd le.

Nekem is ugyanien telefonom van csak én olaszországban vettem és abban sincs magyar nyelv és olaszul használom.

Ha te németországban vetted akkor biztos, hogy jól tudsz németül és akkor álítsd arra!

Egy kis német nyelv lecke nem árt :)

2008. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!