Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepíthetem a Facebook...

Hogyan telepíthetem a Facebook Messengert Windows mobilra?

Figyelt kérdés
Vettem 1 Nokia Lumia 610 telefont és honnan tudok használható linket szerezni,illetve hogyan telepítsem?
2012. júl. 13. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az bár be van építve a rendszerbe. Integrálva van. bejelentkezel a kapcsolatok pontba a fecebookra, és utána az üzenetekben van a kép alján egy ilyen kis emberke előtte egy négyzettel...arra rámész, elérhetőre teszed és keresi is a partnereket fb-n.

És apropó, ez nem Windows Mobil(e), hanem Windows Phone, nagy a kettő között a különbség! :)

2012. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia


köszönöm :) az üzenőfalat látom meg az értesítéseket is csak az üzenetek menüt nem..

2012. júl. 13. 18:29
 3/4 A kérdező kommentje:
már megcsináltam köszönöm :))
2012. júl. 13. 19:19
 4/4 Papp Márkus válasza:
Miért van az hogy ha le van zárva a készülék nem kapok értesítést ?
2014. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!