Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt már így valaki? Kezes...

Járt már így valaki? Kezes voltam a pannonnál és most nem tudok venni előfizetéssel telefont sehol.

Figyelt kérdés

Se a t-mobilnál se a pannonnál mert azt mondják hogy előtte ki kéne fizetni a tartozás de hát én csak kezes voltam és én meg most jó megszívtam.Valaki járt már? Mert most nagyon egy előfizetés szerettem volna de nem tudok mert tartozás van de nem én csináltam én csak kezes voltam.Meddig leszek fekete listán?Mit lehet tenni ilyenkor.


Válaszokat köszönöm.


2012. júl. 13. 12:08
 1/2 anonim válasza:
El kéne az ilyenek előtt olvasni, hogy mit irsz alá...
2012. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kezesség azt jelenti, ha az adós nem fizet, a kezesnek kell. Elvileg egy év a fekete lista, de gyakorlatilag nagyon is emlékeznek rá, hogy sáros voltál.
2012. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!