Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III. Tapaszta...

Samsung Galaxy S III. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A telefon mérete nem zavar.

2012. júl. 12. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. A HTC One X minden téren jobb, cserébe jóval olcsóbb.
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
HTC One X-em van, de volt szerencsém kipróbálni az SIII-at is! A HTC sokkal jobb és mint azt előttem írták, olcsóbb is!
2012. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mobilaréna fórum. Ott olvashatsz dögivel tapasztalatot
2012. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olvastam ott mindkettőről tapasztalatokat, és nekem annyiból szimpatikusabb a Samsung hogy van rajta szem érzékelő. De még sok más érdekességet olvastam róla. Nem véletlenül lehet top 1. helyen.
2012. júl. 12. 23:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg az ára nem zavar.
2012. júl. 12. 23:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Miből jobb a Htc one x?
2012. júl. 12. 23:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Hardveresen hasonló a kettő, viszont a HTC kijelzője sokkal szebb, és jobban is van optimalizálva, sokkal gyorsabb.
2012. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha hardveresen hasonló a kettő akkor nem értem hogy lehet sokkal gyorsabb.
2012. júl. 13. 00:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Szoftver, optimalizáció. A Samsung gyári romjai mindig is a legrosszabbak közé tartoztak (az LG-vel karöltve).
2012. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

szerintem egész kis korrekt telefon lett. van rajta hangvezérlés, szemérzékelő, és gyors is. a hangja kicsit recsegősebb a zenénél de az még nem akkora gond. A kialakítása pont kézre illik, bár nem a kiskezekre. 3x ejtettem le eddig - utána is kaptam! - és még nincs a képernyőn karc. A tokok hozzá még drágák, de a fele már jó minőségű. (Én akkor vettem amikor pont kihozták a nagykerből) Nálam egy minusz pont, a saját bénaságom miatt, hogy nem tudom hogykell a kamerát lenémítani. xD :D


egyébként ez hülyeség, hogy milyen, mert valójában a fele, aki inkább a HTC One X-re szavaz, vagy kisem próbálta még, vagy csak egyszerűen ez a véleménye.

Nekem azért tetszik jobban a Samsung, mert szebb a kialakítása, és nagyon pontos minden téren. :)


De ebben ízlések és pofonok vannak.

2012. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!