Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az xperia x8-am újraindul/leál...

Az xperia x8-am újraindul/leáll önnmagátol?

Figyelt kérdés

Sony xperia x8 ha használom ha nem (nem mindig) újraindul/leáll.

Costume rom,kernel volt bootloader is nyitva volt,de gyárira állítottam és még mindig rossz!



2012. júl. 12. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen újra kell rakni, szervízben ha garanciális megcsinálják ingyen, főzött rom nem ajánlatos, mindnek van hibája
2012. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is már erre készültem(már mindent megpróbáltam...), csak ezt nem:gondoltam lehet vírus is.(nincs rajta vírusírtó) valami olyan vírus ami sysrun-al futtatott... már működik!
2012. júl. 13. 23:33
 3/5 anonim válasza:

Nekem is x8-am van, és azzal az volt a probléma, hogy amikor hívtam valakit, amikor rányomtam a hívásra, rögtön leállt az egész, nem úgy, hogy újra lehessen indítani, csak bármit nyomkodtam, nem reagált.

Kétszer vittük szervízbe, nem tudom mit csináltak vele, de azóta már jó, úgyhogy szerintem te is vidd el, ha nem is elsőre,másodjára csak sikerül megcsinálniuk !

2012. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi de már nekem is működik, az volt a baj, hogy sysrun-al állandóan futtatta a Reboot phone meg ki tudja még milyen script-et, vírusírtóval töröltem.
2012. júl. 15. 22:44
 5/5 anonim válasza:
nos millio ilyen gonddal küzdöt láttam a neten de egyik se adott igazán pontos választ. Leirom mi a helyzet. telefon állandoan ujrabootol x8. (de más telon is jelentkezik legtöbb esetben SE) csk és kizárolag szakszerviz javitja szoftverfrissítés és szoftver csrere vagy javitás nem ér semmit. Alaplapi hiba keletkezik és ez HARDVERHIBA a szervizben modulcserével vagy készülékcserével javitják. ennyi. Hiába minden mokolás a hiba 1-2 nap és visszatér. garancia lejárta elött mindenképp érdemes megnézettetni szerintem.
2012. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!