Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Talált telcsivel most mit...

Talált telcsivel most mit kezdjek?

Figyelt kérdés
voltam vele gsm-be. azt mondták rendőrségre vigyem be. bevittem,ott azt mondták h nem foglalkoznak ilyennel,vigyem tanácsházára talált tárgyak osztályára. bokorban alján talált telók. valószinű nem hagyott el senki egyszerre annyit telefont. ez lehetetlen. szoljak rendőrségen mégegyszer? mit csinizzek velük?
2012. júl. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van benne sim kártya akkor próbáld felhívni a tulajt . Ha nincsen benne akkor vidd be a városházára . Egyébként szoktak vele foglalkozni a rendőrök mert már én is találtam és én oda vittem be és azt mondták hogy oké elkérték a személyimet megnézték és ennyi volt .
2012. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Tudod mikor mászkálnék vele bárhova is! Már rég felraktam volna a vaterára.
2012. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem találtál egy csomó telefont egy bokorban.

Új vagy régi készülékek? Úgy értem a ma divatos érintőképernyős okostelefonok vagy egy halom hagyományos mobil.


Ha utóbbi akkor nagy valószínűség szerint valaki "lomtalanított".

2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 érintős és 1 újjabb nokia
2012. júl. 12. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Add el!!!!!!
2012. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
iphone 4 van közte?
2012. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem volt bennük kártya, se név se semmi.nem adom el.nem akarom h bajom legyen belőle. majd beviszem mégegyszer rendőrrségre.
2012. júl. 12. 16:57
 8/9 A kérdező kommentje:
nincsen iphone közte. régebbi telók. ha lett volna köztük iphone tutti bevittem volna már szolgáltatóhoz,azért én is sirnék ha elhagynám. nem vagyok szemét. ezek régebbi telefonok.
2012. júl. 12. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg elég különös eset. Véletlenül egyszerre ennyi telefont max a tóparton találhatsz a bokorban, közel a fürdőzőkhöz :).

Csak úgy nem hagyná ott senki. Biztosan jó oka volt rá és jól teszed amit teszel.

2012. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!