Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Skate vagy iPhone 3GS 8GB?

Satin91 kérdése:

ZTE Skate vagy iPhone 3GS 8GB?

Figyelt kérdés

Melyik igen és miért vagy melyik nem és miért?

A Skate 140eu, a 3GS 170eu (ha az ár is számít).


2012. júl. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, az iPhone még mindig stabilabb, mint az Android. Szerintem minőségibb, de nem akarok elvakult Apple-fannak tűnni.

Ez csak tény, vagyis inkább vélemény.

Én az iPhone-t venném.

Mindazonáltal az Androidnak is megvannak az előnyei, csak a Skate elég rosszul van optimalizálva, a nagy kijelzőhöz viszonylag gyenge hardver (processzzor), ami néha akadozást eredményez. De én nem írom le az Androidot, aranyos rendszer.

Szerintem a 3GS, bár egy kicsit már az is elavult, még van hozzá szoftvertámogatás, nagyon kevés kivétellel az összes játék fut rajta. Jobban megéri, mert más a világa.

De hallgass meg más véleményeket is :)

2012. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat, hogy az iPhone apps-okért fizetni kell. Ez igaz? Mert én úgy tudom már ingyen letölthetők (bár lehet nem mind).
2012. júl. 13. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van, ingyen letölthetők, bár nem mind :)

van fizetős is, de hát kb 250-300 forint. abba nem hal bele senki, sőt, a fejlesztőket is támogatja.


Na, iPhone lesz?? :)

2012. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, már le van foglalva.

Ám az iPhone-hoz van magyar nyelvű menü vagy az angol tudássom kell majd felfrissítenem?:D

2012. júl. 15. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

neeeeem, a 3GS-re is kint van a legújabb operációs rendszer, amiben benne van a magyar nyelv.

[link] itt vannak a funkciók, ha esetleg új még az iOS.

itt meg a 3GS specifikációja, bár angol, de a Languagesnél ott van a Hungarian ;)

2012. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hopp a specifikációról lehagytam a linket, bocsi.

[link]

2012. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök mindent! :)
2012. júl. 18. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!