Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini 0. faceboo...

Samsung galaxy mini 0. facebook (? )

Figyelt kérdés

nos..sok kerdes van itt a gakorin ezzel kapcsolatban..DE az en teleonom valamilyert k*rva kulonleges mert egyik se mukodik rajta...a hozzaferesi pontokat normalisan beallitom...beirom az origoba h 0.facebook.com .. erre kiadja hogy az en szolgaltatomon ez nem elerheto (t-mobilos vagyok)

hogy a francba allitsam be a hozzaferesi pontokat??

megjegyzem hogy 1 eve nagynehezen ratalaltam egy oldalra ahol jol levolt irva es akkor mukodott is ...vagy esetleg a t-mobile visszavonta ezt az akciot??segitsetek mert elegem van mar >_<



2012. júl. 12. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Már csak a netcsomag aktiválása kellene. De ha jól emlékszem akkor június végével megszűnt ez az akció és nem hosszabítottak rajta.

Nem tudom, hogy mit és hol kerestél, hogy egyszer baromi nehezen rátaláltál egy oldalra ahol le van írva, mert a google első találata a T-mobile oldalán lévő hírdetés ahol le van írva mi kell ahhoz, hogy működjön.

2012. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem t-mobilos oldal volt hanem valamilyen blogos...

bemasolnad legyszives?(most lassu a netem)

2012. júl. 12. 14:30
 3/4 A kérdező kommentje:
megtalaltam..akkor ezek szerint elofizetes kellene hozza ?! :(
2012. júl. 12. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy alap netcsomag + minimum 15 FT az egyenlegen és működni fog.
2012. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!