Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a telefonom de működik!?

Elázott a telefonom de működik!?

Figyelt kérdés
Azt mondták a szervízbe hogy az egész telefon rossz. annyi hogy belehet kapcsolni de nem működik még kép sincs rajta KUKA! hazavittem bekapcsoltam és egy kis fény jött meg nem látszott de megérintettem (mert érintős Galaxy Gio) és igy rezgett mint amikor van rajta kép. hangot is adott a bekapcsolásnál. Lehetséges hogy csak a kijelzője rossz csak?

2012. júl. 12. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nekem ugyanez volt,amikor a kukoricaföldön munka közbe elkapott az esőxDa telefonból csurgott ki a víz,aztán kiraktam a napra és jó lett a képernyője,csak egy két helyen foltos,de azok is nagyon picik.de a gombjai nem lettek jók.elég epic,gombbal kell bekapcsolni,addig jó,aztán ha bekapcsolt nem érzékelio.o sztem várj vele egy kicsit,rakd ki száradni
2012. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már ott elrontottad hogy megpróbáltad bekapcsolni. Szerencséd hogy nem kapott zárlatot. Először mindent ki kellett volna venni(akksi,SIM,microSD) ezután szárítani legalább egy hétig.
2012. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És most akkor mi van?

Működik kijelző nélkül? Ez most valami vicc?

A kijelző a legdrágább az egész telefonban, valószínűleg többe kerülne a kijelzőcsere, mint egy új telefon, ezért mondták, hogy kuka.

2012. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire beázott, akkor az alaplap sem úszhatta meg. Az meg végképp nem olcsó. Mindenképp másik telefont érdemes nézned.
2012. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Akkor már ott elrontottad hogy megpróbáltad bekapcsolni. Szerencséd hogy nem kapott zárlatot. Először mindent ki kellett volna venni(akksi,SIM,microSD) ezután szárítani legalább egy hétig."


Igen, ezt így kellett volna csinálni!

2012. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kommentelők nagy része eltúlozza,mint leírtam az enyémből szabályosan folyt a víz,és be is kapcsoltam,lehet hogy csak szerencsém volt,de nem történt semmi különös azon kívül, h a kijelző nem igazán működött.kiraktam száradni a képernyővel nem lett baj,mondjuk nem tudom h mennyire lehet kényes a gio

(kis párhuzamként:Alcatel telefonom volt,de mivel nem jók a gombjai,(de így is használható)meg már amúgy is régi volt,és elég lassú,vettem helyette egy galaxy gio-t:Dszal ha esetleg nem szárad ki teljesen,azért majd leírhatnád,h velem se történjen meg megint)

2012. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én kimostam a kistáskámban és utána ment centrifugába majd rögtön a szervízbe és most nemrég jött ki de bekapcsol hallanin is a hangját és ha megérintem akkor így rezeg meg hangot ad ki. Szóval ezért gondoltam hogy csak a kijelző sérült. mert ha nem lenne jó az érintője akkor nem rezegne meg nem adna ki hangot
2012. júl. 12. 21:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm a válaszokat
2012. júl. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!