Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung okostelefont érdemes...

Samsung okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam egyes emberektől, hogy nem éri meg, a Samsungok rosszak, akadoznak, nem megbízhatók, lelassulnak, fagynak, stb. Ugyanakkor sok jót is hallottam. Akiknek Samsungjuk van, milyen tapasztalatokkal bírnak, mi a reális? Pl. Samsung Galaxy Ace 2?

2012. júl. 11. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

"Sok helyen azt olvastam egyes emberektől, hogy nem éri meg, a Samsungok rosszak, akadoznak, nem megbízhatók, lelassulnak, fagynak, stb."


Én is ugyan ezeket hallottam, de csak itt. Mondjuk nekem Samsung Galaxy Mini van, és nincsenek ilyenek. És volt már a kezemben Iphone 4s is.

2012. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kóc válasza:
0%
Nem mindegy melyik Samsungról beszélünk. A Galaxy Mini és a Galaxy Ace nem a sebességükről híresek. Nyilván ha telenyomják őket aplikációkkal, meg aktívan használják akkor lassúak lesznek és akadozni fognak. A drágább (=gyorsabb) készülékeiknél (Pl. Galaxy W vagy Galaxy SII) már nincs ilyen gond. De ugyanez fennáll a többi gyártónál is
2012. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Említettem esetleg a Galaxy Ace 2-t. Középkategória, ezzel mi a helyzet?
2012. júl. 11. 14:27
 4/8 Tomark ***** válasza:
mind jó nekem most samsung galaxy gio-m van de a héten talán ma le fogom cserélni előszőr egy ace-re akartam,mivel én csak a samsungokban bizok,de ugyanannyiért találtam egy jobbat egy sony ericsson xperia rayt. de sztem az ace 2 nagyon jó bár akkormár inkább s-t vagy s2-t vagy esetleg ha van sok pénzed akkor s3at vegyél de a w is jó merg az r meg a galaxy xcover
2012. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

1.Nagyon rossz anyagból rakja össze a telókat

2.Gyenge és elavult hardver drága pénzért-ez jellemző rájuk

3.Nem tudja optimizálni a rendszert

2012. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Okostelefonból csakis Samsungot szabad venni , a ZTE , Huawei, Alcatel mind hulladék , nagyon rossza az anyagminőségük , hiába erős a vas ha széthullik a kezedben
2012. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

CGmatulával egyet értek.

Mind túlárazzák, az árukhoz képest elavult gyenge hardvert adnak, nem minőségi anyagból készítik a telefonokat, példa erre, a felső kategóriás galaxy s3, ami középkategóriába illő anyagból csinálják, a legtöbbjük nincsen jól optimalizálva.

Akik itt samsungot ajánlgatnak, azoknak még normális telefon nem volt a kezükben. Röviden csak annyi, hogy a Samsung az egyik legsz@rabb márka, nem érdemes megvenni.


Az ace2 helyett vegyél xperia U-t, vagy bármelyik Sony-t, SE-ből meg az SE xperia ray, neo, arc, arc s jöhet szóba.


Ha nem sikerült meggyőznünk, akkor őszintén sajnállak, mert nem volt elég válaszoló, aki meggyőzzön.

Mert a kategória toplistában a legtöbben mind ezt mondanák.

2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A túlárazást látom, és a gyenge anyaghasználat is gáz - ez a másik nagy visszatartó erő. A többihez, hogy pl. nem jól optimalizált, nem tudok hozzászólni, ez utóbbiról nem is tudom, mit takar. De köszönöm a válaszokat, ez így már kissé egzaktabb, mint szimplán az, hogy sz*r. :)


Sajnos a Sony-k külsőleg nagyon nem tetszenek. Az az alsó átlátszó elválasztó sáv a benne világító kis lámpákkal olyan vásárivá teszik, mint valami búcsús céllövölde-nyeremény. Ez anyaghasználat terén sajnos a Samsungra is igaz. HTC tetszik még, minden szempontból, de ott nem találtam ideálisat. One V jó, de kissé "buta", One X meg mégha drága is (ez kevésbé akadály), de a 4.7-es méretével hatalmas, az én kezemben legalábbis. Max. 4"-ig lenne jó. Eddig még nem találtam olyan telefont, ami kb. ennek a pár szempontnak megfelel. Lehet, reménytelen. De olyat nem veszek, amivel bármennyire is elégedetlen vagyok.

2012. júl. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!