Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiert lehetne eladni? Igy...

Mennyiert lehetne eladni? Igy mennyit kerjek erte?

Figyelt kérdés
Van egy 6honapos Iphone 4S telefonom.Jo allapotban van karc mentes hibatlanul mukodik kive a menu gomja nehezen reagal.

2012. júl. 10. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És? Az nem kell hozzá, sorozatszám alapján is meg tudják állapítani.
2012. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
komolyan? nem is tudtam! nem ertek en az ilyen dolgokhoz. hova kene akkor bevinnem? mert en legeloszor Tmobil szervizbe vittem. Ott kozoltek velem ok nem javitanak iphonet de ha fizetek 77ezeret akkor kapok egy ujat....hat...
2012. júl. 12. 23:48
 13/16 anonim ***** válasza:

Én az Andrássy úti iStyle-ba vittem már több hibás Apple cuccot blokk és/vagy garancia levél nélkül és mindet kicserélték!


De mitől lett a hiba? Mert azért mindent nem cserélnek, de egy próbát mindenképp megér!

2012. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
vizbe esett... semmi baja amugy csak a menu gombja nehezen reagal.
2012. júl. 13. 17:22
 15/16 A kérdező kommentje:

Most hivtam fel oket telefonon es azt mondtak tenyleg nem kell hozza papir mert megnezik sorozat szam alapjan.

Remelem tudnak vele kezdeni valamit!

2012. júl. 13. 17:56
 16/16 anonim válasza:
Figyelj én telefonokkal is foglalkozom,tehát árulok sok fajtát,és Iphone 4S-em is volt/van. így hogy nem reagál a gombsor így maximum olyan 40000-50000 forintot ér meg a készüléked.
2012. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!