Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenélés, fotózás, hosszú...

Zenélés, fotózás, hosszú akkumulátoridő?

Figyelt kérdés
Abban kérnék segítséget, hogy tudtok-e olyan mobiltelefont, amit zenehallgatásra, fotózásra tudnék használni és az akku élettartama is minimum 4-5 nap? A jelenlegi telefonom egy SE J105i, amit szeretek, de már a kamerája sem működik, az akksi 2 napig bírja... Egyenlőre nem tudom mit csináljak, le kellene cserélni, de nem tudom mire. Nem feltétlenül érintősben gondolkodok. Leginkább Sony Ericsson lenne a márka, de bármilyen javaslatot szívesen veszek! :)
2012. júl. 10. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

nehéz találni ilyen feltételek mellett telefont, ugye van a sony ericsson satio, ami érintős, nekem volt már, nem jött be, és hiába 12 mpixeles, nem volt olyan nagyszerű, volt nokia n8-am is, azzal összehasonlítva ég és föld volt. azon zenélni is egészen jó, akkuja viszont annak is így 2 nap körül bírja közepesnél kicsit erősebb használatnál. talán ami jó sony-ban, és gombos, az a k850i, bár az nekem nem volt, de arról, meg az elődjéről a k800i-ről tulajok pozitív dolgokat mondtak annak idején.

szóval én vagy k850i-t ajánlanám, vagy nokia n8-at.

2012. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fotózásban Nokia N8, zenében és fotózásban a Nokia verhetetlen. :)
2012. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!