Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One V-hez mondanátok...

HTC One V-hez mondanátok feladatkezelőt meg egy oldalt ahol tudnék alkalmazásokat letölteni?

Figyelt kérdés
Még nagyon új nekem így nem tudok feladatkezelőt hozzá

2012. júl. 9. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott a Play.

Feladatkezelő alatt mit értesz? Task killer-t? Mert az teljesen fölösleges.

2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam nem feladatkezelő hanem amivel a letöltött alkalmazásokat telepíteni tudnám
2012. júl. 9. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

File Expert, ES File Explorer, Astro File manager, stb.


File manager, vagy file explorer néven keress rá a playe-en, és azt töltöd le, amelyik tetszik, vagy amelyiket akarod, szinte mind ugyanazt tudja.


Ha le akarsz tölteni valami fizetős appot ingyen, ott a google: "download xyz apk free"


Voilá.

2012. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én is egy ilyen kütyüben gondolkodok, de még szeretnék információkat gyűjteni róla. Le tudnád írni, hogy tetszik a masina (lehetőleg objektíven)? Olvastam ezt-azt, és nem tudom eldönteni, hogy mennyire lenne jó választás.


Előre is köszi!

2012. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!