Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik az android market-...

Nem működik az android market-em!? Segítség!? (Lent)

Figyelt kérdés
nem működik az android marketem.Amkor be akarok rá jelentkezni kiírja h csatlakozzak a wifihez aztén angolul kir valami problémát és vissza megy a bejelentkezéshez...A telóm le van tíltva (mármint nem lehet vele hívni és engem se tudnak ) A teló wifis és a net tökéletesen működiki.Próbáltam már letőlteni netről a google play-t és bárhonnanan töltöm azt írja ki h csomagolási hiba meg h probléma,de probáltam már frissíteni is akkor is úgyan ezt ítra ki. kérlek valaki segítsen.....!!!!!
2012. júl. 9. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"aztén angolul kir valami problémát"


Mit ír ki pontosan. Több hiba is létezik.

2012. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. Please try again when connected to mobile network ,or connect to wifi network.if the problem continues,call costumer care...ezt irja ki most már többet tudsz mondani…?
2012. júl. 10. 16:20
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki légyszi írd meg hogy oldottad meg ha sikerült!:)
2012. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!