Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen launcherek vannak...

Milyen launcherek vannak androidra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beírod Play-en a keresőbe és láss csodát, ott lesz az összes.
2012. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz :)
2012. júl. 7. 23:42
 3/11 A kérdező kommentje:
és melyik a legjobb:(adw,go,regina,sense,balancer) ezeket ismerem melyik a legjobb ezek közül?
2012. júl. 7. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki őket és amelyik neked bejön. :) Komolyan, most attól hogy nekem a GO jön be még lehet te élveznéd a TSF látványos felületét...stb.


Válasz egyet és a többit felejtsd el. Használd, lakd be és meglátod majd. Többet fenntartani nincs értelme. Ez is olyan mint a zenelejátszó vagy a képnéző...stb. Egyet használsz a többi felesleges.

2012. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A GO talán a legelterjedtebb és éppen ezért erre van a legtöbb skin is. Nem véletlenül, ugyanis az alap GOLauncher teljesen ingyenes (a többinél van fizetős pro változat). De persze ízlések és pofonok.
2012. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pro-t használok.
2012. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hooligirl98 ***** válasza:
Én a Go-t használom kb fél éve és nagyon megszerettem:)
2012. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
play-röl leszedtem a go launcher ex-et és nagyon tetszik van hozzá play-en rengeteg téma :)
2012. júl. 8. 10:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az SPB Shell et használom már 3 hónapja,de addig én is a Go t használtam.
2012. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OFF Nekem alap gingerbreados a legszimpatikusabb live-ra, leszámítva az SPB shell-t, amit se leszedni se megvenni nem tudok...
2012. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!