Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia mini...

Hooligirl98 kérdése:

Sony Ericsson xperia mini kérdés!?

Figyelt kérdés
hogyan lehet kikapcsolni hogy ha normálisan függőlegesben lévő képernyő billentyűn írja valaki az smst akkor ne javatsa ki a szavaka??Szoval hogy csak a betüket írja és ne akarjon értelmes szavakat képezni egy betűből??? Remélem értitek mire gondolok mert egyszerüen nem tudom máshogy magyarázni...
2012. júl. 7. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést mini pro nem mini:DD
2012. júl. 7. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:
beállítások, nyelv és bevitel. :)
2012. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

talán ebben is úgy van beleírva, hogy T9-es szótár.

Na, az most nálad be van kapcsolva, azt kapcsold ki és normálisan fogsz tudni írni :)

(én is utálom a T9-es szótárt) :D

ha találsz olyat hogy T9, akkor az be van kapcsolva.

itt a videón is van egy olyan hogy t9 ez itt neki be van kapcsolva, gondolom neked is ilyen, és ki szeretnéd állítani, hogy normálisan tudj betűket, és hibás szavakat is írni :) (tudom, ez egy mini, neked meg mini pro-d van), de szerintem megtalálod abban is ;)

állítsd ki! :DD itt a videó---> http://www.youtube.com/watch?v=jg2fV5rWDkU

2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, vagy ha talán olyan elegánsan van beleírva, megtalálod a T9-et másnéven: "Predektív szövegbevitel" <---ezt kapcsold ki
2012. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:-) sikerült kikapcsolani:-)
2012. júl. 8. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!