Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltak a Sony Ericsson...

Mit gondoltak a Sony Ericsson Xperia x8- asról?

Figyelt kérdés
ilyet szeretnék venni és érdekelnek a vélemények meg a tapasztalások! jó volna ha olyanok irnának akiknek van vagy volt

2012. júl. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__3156042-sony-ericsson-xperia-x8-velemeny-jo-a-wifi
2012. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ilyen van, de utálom:S Most fogom lecserélni. El is mondom, hogy miért.

- Annyira gyenge a hardvere,hogy alig mennek rajta játékok. Még az anfry birds és a speedx is akadozik rajta. A temple run például el sem indul

- A képernyője csak egy érintést érzékel, amit utálok! Ráadásul nagyon kicsi és amikor az eseénysávot akarom lehúzni, akkor mindig beleakad az ujjam a telefon felső szélébe

- A wi-fije egy sz@r..egy óra, mire bekapcsolja, és mégegy, mire csatlakozik a hálózathoz. Van, amikor hiába erős a jel, nem kapcsolódik.

- A memóriája is kicsi, szinte alig fér rá valami.


Ez a te döntésed, de én a helyedben nem venném.


hallalee

2012. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező , ahogy olvasom ( és írod is) nem értesz az okos telefonokhoz.Ezzel nincs semmi baj nem vagy egyedül vele és jól tetted h megkérdezted. :)

1x Azt most kikötném hogy x8-at nem éri meg venni azért mert mostanra elavult és amikor fénykorát élte akkor is volt pár hiányossága. ilyen pl.: android 2.1-ig lehet csak gyárilag frissíteni.Igaz hogy aztán fellehet rá tenni a 2.3 is kis bütyköléssel de gondolom nem akarod a zsír új telefonod rendszerét félnap után piszkálgatni úgy h nem is nagyon értesz hozzá . Az x8 jó kis telefon volt de eltelt felette az idő. Jelenleg ahogy elnézem 30-33 ezef magyar forintért ilyen telefonhoz jutni.

Ennyi pénzért jobbak is vannak amelyeknek nagyobb a tudása .

ilyen pl.:

- Huawei Ascend Y200 teszt: [link]

-Alcatel One Touch 991 teszt : [link]

Ez a két telefon felül múlja szinte mindenben az X8-at és nagyjából egy áron is vannak.

-Ára az alcatel-nak :: [link]

-Ára a Huawei-nek : [link]

Ha nem szeretnél ennél több pénz kiadni telefonra akkor ez a két telefon közül válasz mert megérik az árukat és sokkal többet tudnak az x8-tól attól függetlenül hogy ezek sem "atomerőművek" :)

Ha picivel több pénzt tudsz összeszedni akkor ahogy az előttem szólók is mondták a legjobb vétel a Sony Ericsson Live with walkman,, na ez már tényleg egy kisebb atomerő mű,de persze te tudod hogy mennyi pénzt szánsz rá.

Én leírtam azt amit tudok innentől a döntés a tied :)

2012. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már bocs, de már volt 1x androidom és most is az van! szal
2012. júl. 8. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőkkel. nem 1 ismerősömnek van ilyenje, és nem igazán vannak vele megelégedve. 1 éve még jó kis telefonnak számított, dema már jobbakat tudsz venni ennyiért. én az SE live with walkmant ajánlanám vagy pl ami mégjobb és nem annyira drága magához képest az alcatel ot 995. nekem iylenem van. nemrég vetem és teljesen elégedett vagyok vele.
2012. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is utálom az x8-osomat pontosan azokért a dolgokért amiért az első válaszoló írt
2012. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!