Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont lehetne...

Myria kérdése:

Milyen mobiltelefont lehetne venni max 15ezerből?

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam ami használt lehet vele netezni, ha lehet legyen érintőképernyős, NE ANDROIDOS, sokáig bírja az aksija és zenét is lehessen rajta hallgatni rendesen. Nézegetem már olyanokat hogy Nokia 5230 meg Samsung Star 2 lényegében ilyenekbe gondolkodom bár Nokiákat nem szeretem a symbian miatt. Ti tudtok mondani valami jót?

2012. júl. 7. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenekben ne gondolkodj. 15-20-ért már kapsz használható androidost (25-ért meg újonnan nagyon jót), ne szemetet vegyél.
2012. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam, most már 27 újonnan (Huawei Y200).
2012. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ismétlem NEM AKAROK ANDOIDOST. Van már 2 andoridos telefonom semmit sem érnek igaz mindenki mondja hogy van 100000 alkalmazás hozzá az interneten amiből az ember használ max ha 10-et! Ezért legyen egy 2 naponta lemerülő lefagyó telefonom, amit ha elfelejtek egyik napról a másikra megnézni nem-e haldoklik az akksim akkor lehet nem fogok zenét hallgatni buszozás közben? Miért ennyira nagy az android mánia? Nekem nem kell nincs szükségem Androidra, nekem az a szemét a 2 telefonommal együtt hiába jók meg szépen csak arra nem jó amire kellenek pff
2012. júl. 7. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek érintős? 5-ért kapsz normális gombost, ami 2 hétig elmegy. A nem okos érintősök mindig is a legszarabb telefonok voltak.
2012. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az érintősök nem bírják nem érted? A WIFI az meríti, ha akarsz egy normálisat, vegél egy nokia 5130-at zenehallgatásra van kitalálva és kész. Vagy tudod mit? Vegyél egy ilyet [link]


Azt 2 hétig le se merül, memóriát meg tudsz bővíteni netezni meg lehet rajta.

2012. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Blackberryt. Na ne egy mostanit hanem egy régit. Ha érintős kell ott a Storm (vigyáz csak a 2-esben van wifi a sima még csak mobilnettel megy). Az aksija nekem bírta vagy egy hétig ha nem nyúzod de terhelve is elvoltam vele 1-2 napig. Ha lemondasz az érintősről akkor még jobban jársz. A régi Bold sorozat 9000-9780ig bezárólag mind elvolt vagy 2 hétig egy töltéssel.

Lehet rajta zenét hallgatni. Egyáltalán nem androidos de még csak nem is symbian vagy akármi más.


Mondjuk ezek nem mai darabok így 15ért szerintem esélyed van egyre.

2012. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért én megnézném, hogy egy 9780-asat hol veszel te 15 ezerért, akár használtan is....de még egy 9000-est is.

Mellesleg a RIM nagy valószínűséggel átnyargal az apollo vonalra, mert a BB OS-sel már nem tudnak mit kezdeni, a csőd szélén állnak ugyanúgy, mint anno a Nokia.

Emellé, ha nem használná a kérdező a BIS/BES szolgáltatást, akkor csak egy túlárazott qwerty-s teló lenne, semmi más.

Illetve ha a zenehallgatás is fontos, a BB multimédiás szolgáltatása, mint pl a zenelejátszó többek között, elég fapados, nem erre találták ki.


Kérdező: Az 5230-al, de a Star kettővel főleg, hamarabb lenne bajod, mint az androiddal, hidd el.

2012. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!