Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megnézni a telefono...

Milan93 kérdése:

Hogy lehet megnézni a telefonon az SI számot?

Figyelt kérdés
Nekem Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m van és szeretném frissíteni az androidot 4.0-ra. Megtaláltam azoknak a telefonoknak az SI számát amelyeket már lehet frissíteni. Viszont nem tudom hogy az én telómnak mi az SI száma. Hol lehet megtalálni, már néztem a menüben és mindenhol, de elég felületes vagyok és lehet hogy elsiklottam felette. Lécci segítsetek.

2012. júl. 6. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
enyém se live de nekem rajta van a dobozán, és állítólag az akkumulátoron is rajta van
2012. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat megtaláltam. Próbáltam frissíteni még régebben de mindig azt írta a PC Companion hogy a szerver jelenleg túlterhelt. Már rengetegszer próbáltam de mindig ezt írta. Valamit rosszul csináltam?

A másik hogy nem tudok bejelentkezni marketre meg gmailre mert azt írja hogy nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni. Ez miért van?

2012. júl. 6. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!