Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha nincs hang az...

Mit tegyek, ha nincs hang az iphone-omon?

Figyelt kérdés
Pár napja vmiért elnent a hang a telefonomról, nem tudom h miért..iphone 4s...nagyon néha visszajön rá egy-két másodlercre, de semmi több..nincs se billentyű, se sms, se játék, se videóhang...de az az érdekes, h ha hívnak, akk csörög, és a siri hangja is működik, valamint a riasztásnál is van hang...mit ronthattam el, h tudnám viszállítani?? Segítsetek lécci ://

2012. júl. 5. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A fóliát leszedted már?
2012. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ugyanez a problémám. leírnád, hogy oldottad meg?
2013. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem csináltam vele semmit, hanem egyszercsak 1 év után lett rajta hang, egyik pillanatrol a másikra :))
2013. ápr. 9. 14:49
 4/6 anonim válasza:
azota valakinek valami ötlet , hogy lehet megcisnálni?:D
2013. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valakinek valami megoldás a problémára??
2013. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ecsettel probald kitisztitani a tolto resz vagy az aux-kimenetet... Nekem is ez a problemam, ezt irtak ra kommentben, nekem nem sikerult de gy probat meger
2015. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!