Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia, Sonyericsson vagy samsung?

Nokia, Sonyericsson vagy samsung?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok? Az aminek mindenféleképp meg kell lennie: GPS, Wifi, vaku, kiváló hangzás, min 8Gb memória akár bővítve is, ja és könnyű kezelhetőség, megbízhatóság.


Most egy Nokia 5800-ám van, teljesen meg vagyok vele elégedve és abszolút kihasználom a tudását, de már szegény nem túl jól viseli magát ezért agyalok egy új készüléken.


Konkrét ajánlásokat várok megindokolva tapasztalatokkal!!!

Kösz!


2012. júl. 5. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A tavalyi és idei xperia modellek szerintem megfelelnek majd. Meg még ott van a Live with walkamn is.

Nokiából a Lumia széria ami ajánlható ha nem zavar a tény, hogy nem lesz rá WP8-as frissítés.

2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Samsung szerintem. Most is a telefonok világpiacát a Samsung és az Iphone vezeti.Szóval samsung. Konkrét samsung telefont már nem tudok ajánlani mert nem tudom hogy mennyi pénzt szánnál rá.
2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam árat, mivel "nem számít" mert az egyik szolgáltatónál már elég komoly kedvezményem van. És igazából egy jó kütyüre amúgy se sajnálom a pénzt. Mondjuk azért 200E nem adnék egy iPhone-ért, de ízlések és pofonok.


Ha mondtok konkrét típusokat akkor majd abból tudok választani, de tényleg szeretnék tapasztalatokat.

2012. júl. 5. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Samsung a legrosszabb telefon gyártó. Nem tud egy rendszert normálisan optimizálni és a ráadás az összes telefonja túlárazott. SE (Most már csak Sony),Nokia és a HTC ezek a legjobbak,legmegbízhatóbbak.
2012. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Samsung szerintem. Most is a telefonok világpiacát a Samsung és az Iphone vezeti."


Szokásos asdfvb duma...

2012. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor konkrét készülékek? Tapasztalatok?
2012. júl. 5. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Xperia s.


Írhatnád, hogy melyik az a szolgáltató...

2012. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha android akkor Sony vagy HTC. Egészen konkrétan ha nem félsz csúcsra sok pénzt kiadni akkor HTC One X, ha egy kategóriával lejjebb keresgélsz akkor Xperia S. Valamint ez alatt is az összes Sony jó válssztás.

WP-s telefonok közül hozzánk Nokiákon kívül más nem nagyon kerül, viszont ezeknél meg inkább érdemes megvárni a WP8 (Apollo) megjelenését, ugyanis a mostani készülékek nem kapják meg a frissítést (még a legdrágábbak se).

Samsung és LG szeret jóval többet kérni a készülékeikért mint amit valójában érnek, Samsung esetében ez még vacak anyaghasználattal is párosul.

2012. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Huawei!
2012. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gycsbalint ***** válasza:
Szerintem Samsung vagy HTC
2012. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!