Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 610-ről?

Figyelt kérdés
Előnyei,hátrányai?

2012. júl. 5. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nekem tetszik attól függetlenül h WP7 fut rajta.

Ha meg akarod venni akkor nyugodtan megveheted mert a WP7 stabilan fut rajta nem fogsz benne csalódni.

Én ennyiért androidossat vennék ,,hogy miért ? azért mert az jobban bejön.

Ha neked tetszik nyugodtan vedd csak meg csalódni nem fogsz :)

2012. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előnye: szép a külső, akadásmentesen működik. Ennyi!

Hátránya: ... nem férne ki a képernyőre! :) Sajnos a WP-s rendszerű telefonok eléggé korlátoltak, ráadásul ez a 610 még annál is korlátoltabb. Semmi testreszabhatóság, csengőhangot tök körülményes beállítani, Bluetooth-t sem lehet használni csak névjegyzék küldésére, adattárolóként sem lehet használni... csoda, hogy telefonálni lehet rajta!


Annyi pénzért vegyél inkább androidos telefont, lehet hogy tucat, és hogy nem olyan gördülékeny, de sokkal több alkalmazás érhető el, nagyon testreszabható, stb.

2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem akarok ilyen telefont venni (mert most vettem egy androidosat nem rég)csak kíváncsi voltam hogy mit gondoltok erről a telefonról.
2012. júl. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!