Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III vagy HTC...

Samsung Galaxy S III vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
Nagyon sok tesztet néztem a két telóról, az itteni kérdéseket is elolvastam, de még mindig nem tudom, hogy melyiket válasszam. Főleg játékra éss netezésre használnám. A Samsung Galaxy S III egy kicsit túlárazott, de a HTC meg olyan nevesincs márkának tűnik..segítsetek légyszi hogy melyik a jobb és MIÉRT. köszi
2012. júl. 5. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:

HTC noname márka??? A legminőségibb telefonokat gyártja. :)

Amúgy One X a jobb, mert Tegra 3 as a processzora, vagyis csak erre jönnek ki az új Tegra játékok, amik szuperek. Kijelzője is szebb, mint az S3 asnak, mivel az S3 nak pentile matrixos kijelzője van, ami elég rossz látványt mutat. Akkor jobb anyaghasználatban, Sense nagyon jó/szép. Egyedül a kamerája jobb az S3 asnak, ja és a Samsungban teljesen feleslegesek ezek a tekintetfigyelő meg stb. hülyeség, kipróbáltam nem mindig érzékeli.


Yupiter

2012. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem mind a 2 tetszik. HTC One X az jobban tetszik nekem külsőleg, de Samsung Galaxy S III az sokkal jobb netezésre, játékra stb(...)!!! (szerintem)
2012. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Yupiter neked mid van?
2012. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

SE Xperia Ray, de párszor megkérdezted már.


Yupiter

2012. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha mas megkerdezte akkor bocsi, en nem lattam/figyeltem, most kerdezem eloszor. Mi ez a nagy Samsung utalat? :D


Amugy meg itt mar kifejtettem egyszer mi a helyzet: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. Utolso elotti komment.

2012. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igazából ilyen szinten már mind1 :))


én a htc-t venném a külső és a tegra miatt.


am. szerintem az xperia s bőven elég



android4ever

2012. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

HTC ezerszer nagyobb és minőségibb márka, mint a Samsung, de mindegy.

Amúgy HOX, mivel hardveresen megegyezik, de 40k-val olcsóbb, és jobb anyagból készült, sokkal jobb kijelző, HTC Sense, és maga a tény, hogy HTC.

2012. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

One X.

Hardverben kb. egyforma jok, de a htc-nek jobb kijelzoje, anyaghasznalata van, es egy 30k val olcsobb.

2012. júl. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy többen a One X mellett voksoltok. Köszönöm a válaszokat! Aki kifejtette, hogy mivel jobb az S III az megnehezítette a dolgomat:)
2012. júl. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!