Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék hozzáértő tanácsot...

Szeretnék hozzáértő tanácsot kérni, hogy ezek közül a mobilok közül melyiket vegyem? HTC One V, LG Optimus L7, Sony Ericson Xperia arc S.

Figyelt kérdés
ha lehet egykis érvelést is jöhet :D

#telefon #micheal telo
2012. júl. 4. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Hát ezt elnézve én mint mindig a Sony mellett teszem le a voksom főleg azért is mert volt már ARC S a kezemben. Amennyit fizetsz azt is kapod , tehát nincs túlárazva. A kivitelezése szép ,jó hardver , nagyon penge kamera és jó optimalizáltság. Amikor én használtam egy pici akadást sem észleltem úgy hogy én ezt ajánlanám.

Persze a HTC se rossz csak egy kicsit túl van árazva.

2012. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
énis arra gondoltam (arc s re) , csak ugye az lgbe uj androidos rendszer van meg elképesztően stilusos , csak ahogyan néztem gyenge a hardver , szóval ha még azt megtudnád mondani hogy ez mennyit számít mármint hogy régebbi androidos rendszer van benne akkor azt megköszönném.
2012. júl. 4. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:

One V nek a hardvere gyenge, de jobb a szoftvere. Arc S nek erősebv a hardvere, de felülete soha nem lesz olyan jó, mint a Sensenek (One V felülete a Sense).

Dönsd el, hogy melyik a fontosabb, én az Arc S et venném.


Yupiter


Yupiter

2012. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább az ARC S.
2012. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!