Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobiltelefon miért nem...

A mobiltelefon miért nem egyenletesen mutatja az akksi időtartamát?

Figyelt kérdés
Maxon van 3-4 napig, utána ha egy vonalat lecsökkent, fél nap alatt teljesen lemerül. Nem egyedi eset, sok telefonnál megfigyeltem már.

2012. júl. 3. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Te milyen telód van hogy eddig bírja? :D Az enyém egy nap alatt lemerül ha alig is csinálok valamit.
2012. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nokia N70 és műr 3 éves. De új korában sem bírta sokkal tovább. Egyébként ez nálam nem sok. Régen még a Nokia 6310i ha nem csináltam semmit, néha pár perces hívás vagy SMS, bírta 10 napig is. De ott is ugyanez volt. Összes csík 9 napig, utána eltűnt a legfelső, a nap közepén már csak 3 csík, a nap végére 2, ha nem tettem fel töltőre maximum a következő nap végéig bírta úgy is, ha végig a zsebemben volt és a világítás bekapcsolásához sem nyomtam meg gombot. És nem csak Nokiáknál figyeltem meg, volt már Alcatel, Samsung, Siemens SonyEriccson és sima Ericcson telefonom is.
2012. júl. 25. 20:11
 3/3 anonim válasza:
Hát ez ilyen, örülj neki. Nekem Sony Xperia MiniPro-m van, teljesen feltöltöttem este, 100 % volt, reggelre már csak 76 % és nem csináltam semmit vele, az ágyam mellett volt.
2012. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!