Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor KLIKK (bővebben lent)?

Telenor KLIKK (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Már lejárt az a 3hónap és csak 1 hónapra kell még.

Azok a kérdéseim, hogy:

-Ha már nem kell akkor lelehet-e mondani?

-Megéri-e az árát?

-Ha lelassítják akkor az a 32/32 kbps mennyire elég?

A telefonom Nokia 5230

Előre is kösz!



2012. júl. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
1000Ft-nál olcsóbban sehol sem találsz 100MB-os netet telefonra. Szerintem elég drága de hát ez van. Bármikor felmondhatod. Opera Mini böngészővel belassítva is el lehet netezgetni
2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le lehet mondani, de levonják a 4.hónapot mindenképp azt hiszem.. és jogosan, ha megnézed...

Az árát megéri, az összes szolgáltatónál ennyi.

Ahogy mondták Opera Minivel nagyon jól túl lehet vészelni a lassított sebességű időt.:D


18/f

2012. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! Csak arra az időszakra kéne amíg nem vagyok otthon. Ja és a próbaidő alatt az egyik hónapban 3.5GB-t neteztem(youtube :D) és nem küldtek semmilyen SMS-t, h lelassítják és én sem vettem észre semmilyen különbséget. :D
2012. júl. 3. 15:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Na már erről írok. :D

Volt egy kis problémám a beállításnál, de egy újra indítással megoldttam.

Jó újra kihasználni az okostelefon adta lehetőségeket Január óta(akkor járt le a próbaidő). Ment a zöld.

2012. júl. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!