Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyem, ne vegyem a Nokia...

Vegyem, ne vegyem a Nokia Asha 302-t?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek ezekhez a mai telefonokhoz, de szükséges lenne vennem egy újat. Ezt néztem ki magamnak, szimpatikus, ára is oké. Többet nem igazán akarnék rákölteni.

Amit nem nagyon értek az az, hogy hogyan tudnék e-mailezni vele. Bármiféle postafiók elérhető, vagy ez korlátozva van? És egyáltalán, ugyanúgy működik ez, mint az sms? Adott összegért küldhetek üzenetet? Na de hol? Ahol van térerő, vagy ennek ehhez semmi köze? Megveszem a telefont és működik? Vagy külön igényelni kell?

És egyéb internetes szolgáltatásokat tudok-e használni rajta?

Nagyon jó lenne, ha valaki fölvilágosítana, mert ilyen tudatlanul nem akarok bemenni egy boltba se.

Főleg ez az e-mail, internet vonal érdekelne, de ha egyéb fontos dolog van, amit talán jó lenne tudnom, azt is szívesen veszem, ha közlitek velem.

Előre is nagyon köszönöm!



2012. júl. 3. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Internetre két lehetőség van.

Az ingyenes wifi hálózatok használata, ilyet mekibe, plázákba, stb. találsz.

Sajnos nem mindenhol van wifi, ezért:

Mobilinternet csomag megrendelésével mindenhol használhatod a netet, vannak komplett dijcsomagok, hívás+sms+net,

de megrendelheted külön is, akár dominó mellé, pl. GonetS, ezt már havi 600Ft-ért is.

Ha a netet, emailt használni akarod akkor mindenképpen érdemes.

2012. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy tesztet, egész jókat írnak (habár én inkább az androidot szeretem, használom)

[link]

2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!