Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Elfelejtettem a PIN...

SOS! Elfelejtettem a PIN kódom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sohasem kapcsolom ki, de most lemerült a telefonom és feltöltöttem.Aztán kétszer próbálkoztam, de harmadszor azt írta ki, hogy utolsó próbálkozás és inkább kikapcsoltam.Most mit csináljak?
2012. júl. 3. 12:23
 1/10 anonim válasza:
Megvan még a telefonod doboza? Ha nem dobtad még ki, szerintem valamelyik papíron rajta van a PIN-kód.
2012. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keresd meg a mobil szolgáltatódtól kapott sim kártyád nagyobbik felét. Azon rajta van a pin kódod is és a puk/pin2 kódod is
2012. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy meg-e van még:S De nem lehetne a hátulját leszedni a telefonnak és ott van az a kis piros kártya, azon nincs rajta?
2012. júl. 3. 12:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Hány jegyűnek kell lennie a PIN kódnak?
2012. júl. 3. 12:34
 5/10 anonim válasza:
Általában négy.
2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A "kis piros kártyán" nincs rajta. :)
2012. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem mi lehetett, de azt írja ki, hogy utolsó lehetőség, szóval ha nem lesz jó, akkor mi történik?
2012. júl. 3. 12:42
 8/10 A kérdező kommentje:
És mellett van egy olyan ikon, hogy SOS. segélyhívó.Ez mit jelent? Ha felhívom, akkor egy gép fogja bemondani a PIN kódom?
2012. júl. 3. 12:43
 9/10 anonim válasza:

Ha még egyszer próbálkozol, és nem lesz jó a PUK-kódot fogja kérni.


Egyszer mi is rámentünk egy ilyen helyzetben az SOS ikonra, és a rendőrség vette fel. Az arra való, ha nem tudod bekapcsolni a telefont, akkor is tudj segítséget kérni, ha gond van.

2012. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Hál, Isten megoldódott a probléma, mint mindig :D
2012. júl. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!