Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230 telefon mennyibe...

Samsung S5230 telefon mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
15-20-ig attól függ hol veszed.
2012. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15k környékén van, de én nem alyánlom.

Az egyik legrosszabb érinzős telefon.

2012. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 évig használtam, semmi gond nem volt vele.
2012. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:
akkor gondolom az olyan apróságok, mint a nehézkes felhasználói felület és az érzéketlen rezisztív kijelző, egyáltalán nem zavartak...
2012. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyesmit, valószínű azért nem zavart.
2012. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg élnek a földön még olyan emberek akik a telefont telefonálásra használják, csak kicsit haladnak a korral, hogy ne a számlapos legyen nekik, ez még ha olyan rossz is lenne mint ahogy a nagyigényűek beállítják is megfelelne erre a célra.
2012. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem most van 1 éve vagyis 1.5 és nekem tetszett... de ahogy jöttek az olcsó androidosok egyre inkább cserélni akarom... nem rossz telő .. telefonálásra meg zene halgaásra meg smsre másra szar szarok a játékok sza r a böngészés lassú ha egy ici pici víz ér hozzá akk meghal és nem érzékeli az érintést kikell szárítani és jó lesz viszont az aksija az elég kraft nagyon sokáig bírja mondjuk napi 4 órát halgatok rajta zenét vagy nézek familí guyt így bírja kb 3 napig
2012. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!