Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megváltoztatták a számlalezárá...

Megváltoztatták a számlalezárás időpontját a Telenor-nál? Lekértem a számlaegyenleget a 172-es számon, de még mindig nem hajlandó kiadni csak a régit.

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadikán volt Neked a lezárás idáig?
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:
Én is néztem, hogy valami nem a szokásos, de szerintem számlazárás volt, csak nem készült számla, telenor online-on se látszik.
2012. júl. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elcsúszott a számlázás. Nekem is jun 24 helyett jul 4 a befizetési határidő. Persze, a számla zárás időpontja maradt a megszokott.
2012. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

07-02 23:56

Nekem eddig 23-án volt! Tudsz vmit? :)

2012. júl. 11. 11:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 23-án már megjött ha lekértem, hogy ennyi az új számla, de most semmi! Nagyon remélem h szálazárás azért volt, mint ahog irjatok paran! Mi lehet? Azóta vki?
2012. júl. 11. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8-a a forduló nap. Most is annyi. Viszont elcsúszott a számla kibocsátásának időpontja mostanában.Szóval, a megszokottól később lehet megtudni

az aktuális számlát.

2012. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!