Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon melegszik a Sony...

Petko333 kérdése:

Nagyon melegszik a Sony ericsson xperia mini pro mobiltelefonom. Miért melegszik ennyire? (42C Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég vetttem az alábbi mobiltelefot és otthon szoktam internetezni rajta akumlátor hömérséklet mérö app szokta kiirni hogy wifin keresztül.De egyszerüen ha eltelik kb 25 perc addigra már néha elszokta érni a 40 C is.Onnan tudom hogy van egy akumlátor hőmérséklet mérő app om,és tényleg amikor hozzá érek a mobil hátlapjához szinte éget.Jah és még azt hozzá kell tenném hogy a lakás hőmérséklete kb 27 C szoval szerintem amilyatt sem melegethet.



Az a kérdésem hogy mér melagszik ennyire az akumlátor,mobil?


Mit lehet ellene tenni ?



2012. júl. 2. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:
bocs nagyon elirtam "akumlátor hömérséklet mérö app szokta kiirni hogy wifin keresztül."
2012. júl. 2. 10:41
 2/2 A kérdező kommentje:
kérlek ne válaszoljatok rá
2012. júl. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!