Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz, ha beesik a vízbe?

Blind kérdése:

Mi lesz, ha beesik a vízbe?

Figyelt kérdés
Beleejtettem az okostelefonom a vízbe, kb. 20 másodperc után észrevettem, kivettem, szétszedtem, törölközőbe tekertem, de azt írja, a rendszer összeomlott, és nagyon halvány a kép is...ez javítható ujra ROOT-olással, vagy telefon nélkül maradok?

2012. júl. 2. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"és nagyon halvány a kép is"


Persze, mert befolyt a víz az LCD mögé. Kapcsold ki és várj reggelig. Ha akkor sem jó vidd be egy szervizbe és kitisztítják

2012. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy a vezetékek közé került víz átvezetése miatt olyan helyekre került nagyobb feszültség, ahol ez végleges károsodást okozott. Ha mázlid van, szárítás (akár több hetes szárítás) után megjavulhat. Ahhoz nem értek, hogy a szerviz mit tud vele tenni, egy próbát biztos megér.
2012. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, a rootoláshoz kb. semmi köze az egésznek.
2012. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az, hogy újra bekapcsoltad. Ilyenkor a legtöbbször az akku lesz zárlatos. Szedd szét a telót amennyire tudod, vedd ki az akkut, szárítsd ki (de ne hajszárítóval) jó meleg van mostanság. Jó pár óra múlva, (de lehet, hogy csak napok múlva lesz eredménye) szereld össze.
2012. júl. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szervízben berakják ultrahangos mosóba. nem biztos, hogy megjavul tőle. Kb 2-3k-ba kerül. Esetleg alkohollal át tudják törölgetni és megnézik multiméterrel, hogy van-e zárlat a panelen
2012. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Új kijelző+lehet,h aksi meg hangszórók én 12óráig áztattam a telóm mondjuk én szét is törtem mérgemben meg mert másnapos voltam :D /nexus one/
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2 nap után bekapcsoltam, hang van, viszont érzékelhetően lassabb, és a kijelző is vibrál, és még mindíg nem bocsát ki elég fényt.

UI.: Kösz a válaszokat

2012. júl. 2. 22:12
 8/8 anonim válasza:
vízes
2012. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!