Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az iphone?

Miért csinálja ezt az iphone?

Figyelt kérdés
tudni kell, hogy nem nagyon értek hozzá:D történt egyszer, hogy a barátom az ő apple id-jével töltött le valamit nekem, mert ő már fizetett érte. Na már most, azóta ha valamit frissíteni, vagy tölteni akarok az ő címét dobja fel, viszont a jelszót nem fogadja el, ráadásul megnéztem és az én címem van beállítva a telefonra:/ nem értem, mért az ő címét dobja fel, ha elv az enyémnek kéne automatikusan feljönnie?:S remélem érthető, nagy segítség lenne mert nem tudja senki, és már 2-3 hete nemtudok töltögetni:( telefonoshoz nem volt időm elvinni.. köszönöm:)
2012. jún. 30. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs iPhoneom, de szerintem tök egyértelmű, hogy az az alkalmazás az ő Apple ID-jéhez tartozik, Te nem fizetted ki így a Te ID-del nem tudod frissíteni.
2012. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt értem, egy alkalmazás van a telefonomon, amit ő vett a sajátjával. Viszont mostmár akármit akarok tölteni, sőt még a szoftverfrissítést sem tudom elvégezni mert az ő címét dobja fel:S egyszerűen semmit nemtudok letölteni, azt sem , amit eddig ingyenesen én töltöttem le:/ Azért köszönöm:)
2012. jún. 30. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az AppStore beállításainál a te ID-d van beállítva?
2012. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
100% :/ már megnéztem, újra beállítottam már mindent csináltam vele:( de akkor elmegyek vmi iphone boltba:/ azért köszönöm:)
2012. jún. 30. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!