Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ELMÉLETILEG holnaptól lejár a...

ELMÉLETILEG holnaptól lejár a T-mobile Facebook zero szerződés. Ki várja?

Figyelt kérdés
Illetve ki szkeptikus azzal kapcsolatban, hogy tényleg megszűnik-e?

2012. jún. 29. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én várom, legalább a gyerekeknek lesz élete és nem mindig az ingyen FB-n lógnak.
2012. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előtte kétszer is meghosszabbították. Az elkövetkezendő napban még eldőlhet a további fél éves kitolás. Ugyanakkor az is logikus, hogy kellő beetetési idő eltelt ahhoz, hogy most már fizetni is képesek legyenek az elérésért.
2012. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem várom,sőt remélem,hogy megint meghosszabbítják,főként ingyen üzenet küldésre használom,mert sajnos nem úszkálok a pénzben..
2012. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

600 ft-ért havonta van gyakorlatilag korlátlan netcsomag a t-nél. Gonet s.


Használjátok azzal.

2012. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sohasem használtam és nem is fogom így nem érdekel. De mivel sokaknak hasznos (nem a baromkodásra használja) így megmaradhatna.
2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,már meg van toldva .


Facebook Zero a Facebook mobilos oldalának egyszerűsített, gyorsan elérhető, szöveges változata.


A Facebook Zero oldalt belföldön a T-Mobile hálózatán akciónk ideje alatt adatforgalmi díj felszámítása nélkül böngészheti. Az akció visszavonásig, de legkésőbb 2013. március 31-ig érvényes.


A fényképek és egyéb külső linkek külön kattintás és figyelmeztetés után érhetők el, amelyek után az aktuális díjcsomagodnak megfelelően adatforgalmi díj fizetendő.

2012. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, androidos telón meg mindenki azzal szív, hogy miért megy le az egyenlege a netstart mellett.


Ismerek itt a gyakorin is olyat aki már 10000 ft-ot költött az ingyenes faxbookra, amikor 600-ért havonta a facebook appot is használhatná....

2012. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6. igen, most néztem meg...ezek megint meghosszabbították...annyira gáz..legalább egy minimális díjat felszámolhatnának...
2012. jún. 29. 15:35
 9/10 A kérdező kommentje:
és igen, itt az a baj, hogy 2 féle felhasználói réteg van. vannak a függők, akik iskolában, tanulás helyett írkálják ki, hogy unatkoznak, és vannak akik hasznát veszik néha, ha mondjuk sms helyett inkább írnak egy üzenetet...emiatt nehéz lenne megszűntetni, de én is fizetem a 600 Ft-ot, mivel a telefonálás szintén drága, így mobilneten kívül másra nem is nagyon költöm az egyenlegem, csak ha vész esetén muszáj valakit felhívnom. Fizetésemből összespórolok 3ezer Ft-ot, ami nagyon nem nehéz, és 3 hónapig vígan elvagyok belőle. Nem kell ehhez milliomosnak lenni...
2012. jún. 29. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:

azért néha jól jön. De én nem szoktam órán Facebookozni. És nem fog összeomlani az világ, ha megszűnik, vagy fizetős lesz.

Akik meg állandóan: még 3 óra, jajj de uncsyyyy, meg de hülye ez a tanár, meg like ha kicsit is kedvelsz, meg mindenhova idézeteket kiírni....amiktől agyvérzést kapok..azok szeptembertől sírni fognak??? hogy nem telik 600 forintba egy korlátlan csomag...persze a cigire meg pijára telik, de netre nem. Vagy rám tapadnak, hogy adjak wifit...na meg a fóf@szt adok! Én nem azért fizetek, hogy mások az én netemet zabálják.

2012. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!