Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc One X vélemények?

Htc One X vélemények?

Figyelt kérdés
Hogy bírja az aksija? Meg éri a telefon? Esetleg valakinek van, h tudjon mondani előnyöket és hátrányokat a telefonról??

2012. jún. 29. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne várj túl hosszú üzemidőt tőle, de ma ez a legjobb telefon.
2012. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előny: minden

Hátrány: nem bővíthető az aksija, bár ahogy észrevettem az embereknek csak nagyon kevés százaléka vesz utólag nagyobb aksit a telefonba, szóval ez kevés embert érint. Meg néha kicsit melegedik a telefon, ha ez valakit nagyon zavarna akkor One XL.

2012. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és nagyon sok helyet vehetnek igénybe a FULL HD-s videók??
2012. jún. 29. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted ha veszed fel a videót 1080p-be az sokat foglal-e? Kb 1 perc 150-200 mega között (200-nál kevesebb, de 150-nél több, pontos adatot csak ha kipróbálod úgy tudod meg).
2012. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon-nagyon jó telefon!! :D Az akksija lehetne erősebb, de én így is imádom :)
2012. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: neked One x-ed van? én is akarok venni egyet mindenképp még az év végéig. masszív használat mellett mennyit bír? Ha csak zenét hallgatsz rajta (gondolom hallgatsz) akkor mennyit bír? GPS-e erős? Jó a wifi vevője? A youtoubon egy angol csóka azt írta hogy eladta mert nagyon laggol használat közben. Igaz ez? ÉRDEMES megvenni?
2012. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A zenehallgatástól egyáltalán nem merül le akár mennyi ideig hallgatom, de viszont ha közben még játszok/wifizek/fényképezek akkor leugrik 1-2 egység de nem vészes csak este kell tölteni :) a wifi és GPS is jó bár a GPS-t csak futólag néztem meg :D Szerintem érdemes megvenni!
2012. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
köszi szépen . maradok eme telefonnál. megvárom míg 90-100 ezer körül lesz. talán karácsnykor
2012. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
:)
2012. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!