Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a sim-kártyámmal h...

Mit tegyek a sim-kártyámmal h passzoljon a Nokia lumia 61O-be?

Figyelt kérdés
itthon is lefaraghatok a kártából?
2012. jún. 28. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Micro sim kell a telefonba.Kérd a szolgáltatódtól!
2012. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne faragj le belőle, mert ráfaragsz! :-)
2012. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy nehogy átverjenek, mert engem anno a Telenornál lehúztak 4000 Ft-tal SIM-cseréért N9 vásárlásakor (amit később sikerült visszaigényelnem). [link] itt írják le, hogy milyen esetben ingyenes, és mikor nem, szerintem nem sokkal lehetnek különbözőek a feltételek a többi szolgáltatónál.
2012. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek de sikerült megoldanom....egy telefon bazarban egy spéci kis kütyüvel levágtak belöle 5OO-ft-ért.mostmár cak azzal van problémám h rejtett számmal hiv mindenkit és bluetooth-on ndm tudok küldeni sem fogadni.
2012. jún. 29. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem néztél utána, hogy milyen telefont is vettél. A telefonszám küldését valahogy be lehet állítani, de bluetooth-tal csak névjegzyéket lehet küldeni, és adattárolóként sem lehet használni, tehát nem játszik le mp3-at/avi-t/mp4-et/ stb., úgy kell külön Zune programmal rákonvertálni, csengőhangot sem lehet csak úgy beállítani... szóval előbb szerintem érdemes lett volna utánaolvasni, hogy valójában milyen gyenge telefont is veszel, és annyi pénzért sokkal többet tudó készüléket vehettél volna :( Sajnálom, hogy így jártál, ezeket bizony nem emelik ki sem telefonvásárlásakor, sem a reklámokban...
2012. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!