Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Corby s3650 El tudná...

Samsung Corby s3650 El tudná valaki monani a pozitív illetve negatív tulajdoonságait?

Figyelt kérdés
Egy lány akarja eladni. 1éves (mármint a mobil), de minden ok rajta. Szerintetek okos dolog megvenni? :)

2012. jún. 27. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész telefon egy f*s,sz*r. Úgy laggol mint.....inkább nem is mondom tovább.Nagyon tré. Talán 2000 Ft-ot se ér.


Nincsenek pozitiv tulajdonságai

2012. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vele tapasztalatom, már a főmenüben lapozáskor akadozott. Kijelző sem a legszebb, oprendszer retek, RAM olyan kevés hogy internetezéskor ha nem mobilra írt honlapot nyit meg egyszerűen lefagy. Nehogy megvedd.
2012. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Galambra vadászni jó lehet. Telefonnak alkalmatlan.
2012. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illetve csak telefonálásra jó lenne, ahhoz viszont drága.
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem éri megvenni ... nekem is az van,de nagyon utálom.

Jó tulajdonsága: nem nagyon van ... tán annyi, hogy nekem jól fut rajta pár játék.

Rossz: nincs wi-fi, gagyi képet és videót csinál, gyakran lefagy,lassú, stb.

Az egész telefon egy nagy semmi.

2012. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!