Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile-nál csinálnak ilyet?

T-mobile-nál csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy szimpla, nagy SIM kártyám, viszont le fogom cserélni a telómat egy iPhone 4-re, amibe ugye kisebb SIM kell. Ha T-mobile-hoz elviszem a simkártyámat, ők levágják nekem? És ha igen, mennyiért? vagy inkább Ebay-ről vegyek egy pár dolláros vágót?
2012. jún. 26. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Megcsinálják, kb olyan 3-5 ezer környékén.Az ebayes, meg otthoni vágókkal az a baj, hogy nem pontosak, és előfordulhat, hogy esetleg belevág az illető a chip-be is.

Mellesleg vásárlással+szállítással ugyanott lennél, mintha bemennél a T-be megvágatni.

2012. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészesen drága. Ne vagyél Ebay-ről ilyet mert felesleges és drágább is lesz mintha beviszed a T-Mobile-hoz .
2012. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első találat a keresőbe ebayen : [link]


5 dollár ingyenes kiszállítással. 1150 forint. jobban megéri :)

2012. jún. 27. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
pontosan 4050ért csinálják. ebay-ről jobban megéri, csak megbízható, a link, amit kiírtál, ott elég sokan szidják ebben a hónapban is, sajnos ázsiából érkező cuccokkal rosszak a tapasztalatok, mert akkora a forgalom, hogy sűrűn tűnnek el küldemények. kell hozzá szerencse, hogy megérkezzen, én inkább fizetek valaki olyannak plusz szállítási költséget, csak legalább egy tracking id-vel lehessen nyomonkövetni a csomagot. itthon ha veszel ilyen átalakítót, és nem pesten személyesen vennéd, akkor szállítással ugyanúgy 4ezer környékén van.
2012. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én eddig 30 terméken felül rendeltem már Ázsiából és az összes megérkezett! :)
2012. jún. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!