Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoktál táborra mobilt hozni?

Szoktál táborra mobilt hozni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 20:04
1 2
 1/15 asddsajkléélkj válasza:
100%
Igen
2012. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fel tudjam hívni a szüleimet, meg játszani, netezni stb. Mondjuk tavaly külföldön netezésre sokat nem értem vele.
2012. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
igen mert anyáékat naponta 2-szer felhívom mert tudniuk kell rólam h mi történt velem
2012. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

igen,de csak hogy a szüleim tudják,hogy jól vagyok.

játékra,netezésre nem használom

2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Természetesen fogok vinni.:)

Telóm (L)(L) :D

2012. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Persze. Sosem tudhatod, hogy mikor lesz rá szükség. Bár nem netezni meg fészbúkozni vittem, hanem hogy beszélhessek az itthoniakkal.

Mondjuk ha olyan helyre mész, ahol nincs térerő, akkor mindegy :D

2012. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én általában nem vittem, nincs szükségem rá, hogy folyton hívogassanak, meg nem akartam hogy ellopják.
2012. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Palotás Imre válasza:
Vegyél olcsón egy buta telefont, hogy tudj telefonálni. Azt nem lopják el, ha mégis, egye fene.
2012. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Minek? Hogy megmondjam, mi történt aznap? Majd hazajövök, és a tábor végén mindent elmondok. Szükség? A legtöbbeknél úgyis van, ha tűz van, vagy mittudomén, valaki más riasztja a megfelelő szerveket. Amúgy meg miért hívjam fel szüleimet? Nehogy már 5-8 nap alatt honvágyam legyen... :D

Ráadásul azt vettem észre, hogy amikor még vittem mobilt, akkor nem tudtam feloldódni a társaságban, mindig félrevonultam játszani/netezni/telefonálni, most hogy nem szokott nálam lenni, és így erre nem szokott lehetőségem lenni, teljesen jól elvagyok :D Bár először mikor nem vittem egy 8 naposba, a harmadik-negyedik napnál kicsit rosszul éreztem magam a tehetetlenségben, de aztán tök jó lett, és nem bántam meg, hogy otthon hagytam, többé soha nem fogom magammal vinni. :D

2012. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én táborokba már nem járok, de pl fesztiválra úgy vittem, h egy ilyen "butatelenfonba" átraktam a simkártyát, h tuti ne lopják el, de amikor csak lehetett ismerős kocsijában volt a pénzem nagyrészével is, szóval sokszor nem tudtam használni, de azért jó ha van pl hazautazás miatt stb. Az is egy megoldás h elviszed és kikapcsolod.
2012. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!