Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini tulajdonon...

Samsung Galaxy Mini tulajdononosok. Milyen a telefon?

Figyelt kérdés

Mert van olyan aki fikázza, és van olyan aki dicséri. Őszinte válaszokat előre köszönöm.


Arra lennék kíváncsi hogy...

...ingyen lehet-e rajta netezni, és ha igen akkor gyors-e vagy lassú?

... a fényképező jó fényképeket csinál, a kamera is elfogadható -e?


Mik a negatívumok, pozitívumok?

Ez a kérdés nem samsung elleneseknek szól, hanem aki samsung galaxy mini tulajdonos, annak. Jah és kb hány évig bírja?



2012. jún. 26. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak olyan van, néha én is nyomkodtam: ingyen net úgy van hogy wifivel, egyébként a szolgáltatótól függ hogy wifi nélkül mennyibe kerül. A fényképnél a vakut és az autofókuszt hiányoltam (nekem SE Live van, abba tettek). Egyébként szaggat, gyakran megakad. Valamint nem lesz rá Android 4, ami elég nagy hátrányt jelent. Nem lenne jó vétel.
2012. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek előzővel. Sz*r kamera,akadó és fagyó TouchWiz,nincs Android 4.0 stb.


Ennyiért jobb is van: Huawei Ascend Y200 és SE Live

2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, hogy nincs ICS.Egyébként is sz*r lett a rendszer úgy, ahogy van, és ha azt is vesszük alapul, hogy többmagos SoC-ra lett optimalizálva, így inkább előny, mintsem hátrány, hogy nincs ICS.Nem véletlen, hogy nem terjedt el, a gyártók sem tudtak rendesen mit kezdeni vele.


Magáról a telefonról:Akad, fagy, lassú, elavult, túlárazott, és szerintem még ronda is.

2012. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De pl. akinek nem volt telefonja, annak egy egész jó vétel lenne mint pl. nekem. Vagy mégsem?
2012. jún. 27. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt okostelefonod, akkor valszeg jobb a Mini az eddigieknél. De akadozik, gyenge a hardvere, szidni fogod rendesen, régi vacaknak számít. Inkább vegyél egy újabbat (Y200 vagy Live).
2012. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemhogy okostelefonom, még telefonom sem volt.
2012. jún. 27. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem lenne jó választás, csak megutálnád az okostelefont mert egy ilyen sz#rt fogsz elsőnek megismerni.
2012. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!