Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb fajta, ami...

Melyik a legjobb fajta, ami sokáig bírja?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy melyik az a telefon ami elég sokat tud és sokáig bírja(legalább 2 évig). És persze nem túl drága úgy 25-30 000Ft mehet el, de ez nagyon a felső határa.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Huawei Y200.
2012. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a telót, de nekem nem tetszik, mert érintőképernyős és most is olyanom van utálom.Esetleg nem tudsz olyat, ami nyomógombos, és most a Nokia C3-00 néztem, az elég jó?
2012. jún. 26. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nem feltétlenül okostelefon kell? Ebben az esetben a Nokia Asha 302-t ajánlom figyelmedbe. A C3-mat nem a legjobban sikerült megvalósítani.
2012. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, akkor szerinted a Nokia C3-00 nem éri megvenni?Talán van valami típus hibája? És ez a Nokia Asha 302 sokáig bírja, mit tud?Ne haragudj, hogy sokat kérdezek csak nagyon nem tudok dönteni..
2012. jún. 26. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

C3-mal egyik nagy baj, hogy a wifije tré. Mindenáron mobilinternetet akar használni, ha kell ha nem, ezzel számlát generál ugye. Ha meg működik akkor is lassú.


Asha 302 még elég új telefon, hogy a tartósságát firtassuk, de a Nokia azért ebben mindig élen járt. Szerintem zárt rendszerű telefonokban még mindig a legjobbakat gyártják.

Emellett a kamerája is jobb egy fokkal.

Összességében szerintem az Asha 302 egy rendberakott C3.

2012. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy tessék itt olvasgathatsz.

[link]

2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És Nokián kívül tudsz valami más fajtát ajánlani? Vagy a Nokia a legjobb(mert én így hallottam)? Mondjuk még a Sony Ericsson is dícsérték nekem..Neked mi a véleményed?
2012. jún. 26. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Sony Ericssont is dicsérik persze, de az ugye más tészta, ott az új Androidos okostelókat. Live with Walkman például 35-ért nagyon jó vétel, de ezzel ugye már átléptük a keretet.

Ami még így eszembe jutott és elég új darab az a Samsung S5610 Primo, viszonylag jó áron adják, szerintem szép is, viszont alapmobil, ennek megfelelő képességekkel. Pl nincs wifi.

2012. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!