Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon vásárlás! Szerint...

Aremenyrabja kérdése:

Mobiltelefon vásárlás! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mobilt szeretnék vásárolni és ezeket a telefonokat néztem ki, de nem igazán megy a választás : Ezekre gondoltam : Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Xperia Ray Samsung Galaxy S Plus vagy Galaxy Ace 2, Iphone 3gs, esetleg Sony Xperia U. Nem szeretnék sokat költeni egy mobilra, ezért néztem ki ezeket. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. jún. 26. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Xperia Ray-t venném. Samsungok nem jók, az iphone 3gs pedig nem kap már megfelelő támogatást, illetve a szoftverek már a 4-re vannak tervezve, ami sokkal erősebb
2012. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sony Xperia U én bizti ezt venném!!

Az előttem lévővel egyet értek abban h a samsungok túlárazottak nem éri megvenni őket.A Ray viszont egy magos de ott van neki a 8MP es kamerája. Én az U-t venném mert 2 magos és sztem 2-év múlva is bőven meg állja a helyét

2012. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!